Превртен автомобил кај МАНУ

Утрово во 02.55 часот било пријавена сообраќајна незгода на булеварот „Крсте Мисирков“ каде што патничко моторно возило „Пасат“ со скопски регистерски таблички изгубило контрола и се превртило.

Од МВР за Телма информираат дека нема повредени патници, само е причинета материјална штета.

фото извор telma.mk

Total
11
Shares
Поврзани објави