Турчин силувал Германка во Охрид

Во полиција е пријавено силување кое се случило во Охрид. 

Во СВР Охрид, вчера во 16.30 часот, 42-годишна жена од Германија, со престој во Охрид, пријавила дека на 21 и 22 месецов во Охрид, А.О.(46) од Република Турција, со престој во Кичево, извршил обљуба врз неа.

Полицијата работи на расчистување на случајот.

Total
0
Shares
Поврзани објави