ФОТО: ПОЖАР НА СТРАЖА- Опасност да се прошири на патот

Пожар попладнево избувнал на местото викано Стража, дознава 4NEWS.mk

Постои опасност пламените јазици да се прошират и симнат до патот.

Засега нема информации од надлежните дали веќе се интервенира.

Total
5
Shares
Поврзани објави