Бејта: Ми се заканија по телефон

Веста дека потпретседателот на ДУИ, по телефон добивал закани по живот ја потврдил и самиот Невзат Бејта.

Тој ексклузивно за порталот “Флака“ вели века веста која е објавена по медиумита е вистинита, и дека надлежните органи сега постапуваат по случајот.

– Да, добив закана и случајот го пријавив во полиција. Очекувам институциите да се справат со случајот, изјави кратко за “Флака“ потпретседателот на ДУИ Невзат Бејта.

Total
0
Shares
Поврзани објави