ФОТО : Се преврте автомобил кај Костурино, струмичко

Пред половина час на патот кај струмичко Костурино се случи сообраќајка поради што сообраќајот се одвива отежнато. На коловозот има превртен автомобил се чека увидна екипа, а за состојбата на патниците се уште нема информации. Возачи кои поминаа по патот предупредуваат да се вози внимателно.

фото: група на ФБ

Total
0
Shares
Поврзани објави
Повеќе

Загинатиот со семејството во авионската несреќа, Георги Бошнаков, имал компанија за рециклирање на отпад, акцијата за подигање на остатоците продолжува денеска

Георги Бошнаков, кој со сопругата и двете ќерки загина вчера откако „цесната“ со која летале од Охрид за…