Голем чад над Јаја Паша: Гори куќа лепенка до зграда

Во моментов пожарникари гасат пожар во скопската населба Чаир на улицата Цветан Димов.

Според информациите гори куќа која е лепенка до зграда.

Подоцна повеке инфо.

фото Republika.mk

Total
0
Shares

USJE
Поврзани објави
Повеќе

Почина Наќе Стојановски

Почина Наќе Стојановски, истакнат член на СДСМ, пратеник во три мандати, и вршител на други важни должности меѓу…