Инцидент на погребот на принц Филип, гола жена пред замокот Виндзор

Пред замокот Виндзор каде во тек се погребот на сопругот на британската кралица Елизабете Втора, принцот Филип се случил немил настан, кога полугола жена почнала да вреска и трча меѓу луѓето.

Непознатата жена веднаш била уапсена од полицијата.

Total
0
Shares

USJE
Поврзани објави