Изгоре автомобил на бизнисмен од Скопје

Луксузен автомобил марка „БМВ“, е запален на паркингот на трговскиот центар „Зебра“, утринава.

Засега не се познати повеќе детали, имињата на сопственикот на возилото и сторителот не се познати.

Неофицијално колата е сопственост на бизнисмен кој живее во близина. Полицијата ги истражува првите сомнежи дека пожарот е подметнат.

Total
0
Shares

USJE
Поврзани објави