Катица Јанева поднела барање за апанажа

Поранешната обвинителка во Специјалното Јавно Обвинителство, а сега осомничена за случајот „Рекет, Катица Јанева поднела барање за апанажа, дознава Курир.

Симптоматично е што се испратени две барања за апанажа, едното лично од Катица Јанева, а другото преку нејзиниот адвокат Ирена Фрчкоска.

Total
0
Shares
Поврзани објави