Катица Јанева: Повлечено барањето за замрзнување на имотот на ВМРО -ДПМНЕ за да не влијаеме на политичката состојба

Изјавата на Катица Јанева специјален јавен обвинител во следното видео превземено од порталот а1он.

Total
0
Shares
Поврзани објави
Повеќе

Почина актерката Неда Арнериќ

Познатата српска актерка Неда Арнериќ почина на 67-годишна возраст, објави Телеграф.рс. Таа била пронајдена мртва во нејзиниот стан,…