Катица Јанева: Повлечено барањето за замрзнување на имотот на ВМРО -ДПМНЕ за да не влијаеме на политичката состојба

Изјавата на Катица Јанева специјален јавен обвинител во следното видео превземено од порталот а1он.

Total
0
Shares
Поврзани објави
Повеќе

СЈО: Истраги за Зоран Ставревски , Никола Груевски, Бујар Османи и други за кинеските автобуси, гасовод, купување медиуми , парцели – можен криминал од 80 милиони евра

Јавното обвинителство за гонење на кривични дела поврзани и кои произлегуваат од содржината на незаконското следење на комуникациите…