Која е најсекси затвореничката по која интернетот полуде!

Сите се сеќаваме на најзгодниот затвореник на светот Џереми Микс , но најверојатно тој деновиве доби женска конкуренција.
Мирела Понс 20 годишна која е уапсена поради носење оружје во Калифорнија, е затвореничката по која полуде интернетот. Твитерџиите и другите социјални мрежи Понс ја прогласија за една од најубавите зтаворенички и објавија нејзини слики. Таа е член на бандата Tiny Rascal Gang во која членуваат Американци со камбоџанско потекло. Кога била уапсена била заедно со уште двајца членови на бандата.
Корисниците на социјалните мрежи толку полудеа по нејзината убавина па дури во коментарите се нудат да соберат пари на кауција од 100 000 за да и помогнат да излезе од затвор.

Total
0
Shares
Поврзани објави
Повеќе

Обвинение за браќа од Битола: Убедувале деца до 14 години да им праќаат интимни клипови, пронајдени над 8.000 содржини детска порнографија

По спроведена истражна постапка, Основното јавно обвинителство Битола поднесе Обвинителен акт против двајца браќа на возраст од 51…