(Вознемирувачко видео) На социјалните мрежи се споделува нова снимка од насилната малолетна велешанка

На социјалните мрежи се споделува нова снимка од малолетна велешанка, која пред некој ден заедно со родител беше во полиција, откако нападнала две малолетнички во Велес.

извор: emagazin.mk

Total
0
Shares
Поврзани објави