Непознат маж се обидел да силува 86-годишна жена

Непознато лице вчера се обидело да силува 86-годишна жена во нејзиниот дом во Кочани. Според информациите од МВР, тој физички ја нападнал жената по што и` одзел пари.

Извршен бил преглед од лекар, а за настанот бил известен Јавен обвинител. Извршен бил увид на местото на настанот од увидна екипа од Полициската станица Кочани. Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Total
0
Shares

USJE
Поврзани објави