Неверојано видео : Борба на сурферот и брановите

https://www.facebook.com/Extreme/videos/325776198182067/

Видеото е поставено неодамна од група сурфери кои снимале борба со огромни бранови. Под видеото има илјадници коментари од цел свет но еден на сите им е заеднички : мајката природа секогаш победува, вие момци денес те имале среќа.
Ви го споделуваме видеото уживајте во убавините и неизвесноста.

Total
0
Shares
Поврзани објави
Повеќе

Рено си оди од Русија?

Управниот одбор на Групацијата Рено едногласно го одобри потпишувањето на спогодбата за продажба на сите акции што ги…