Почна да чука трансплантираното срце во градите на 39 годишна жена

Почна да чука новото срце ❤️ во градите на 39 годишната жена на која утрово и беше извршена трансплантација. Тешката операција траеше 5 часа. На пациентката и посакувам побрзо опоравување.

Венко Филипче

Total
0
Shares
Поврзани објави