Се бара дедо Трајан

Се бара дедо Трајан. Според семејството тој има деменција . Утрово излегол од дома од село Усје скопско и се уште не е вратен ниту се знае каде е. Семејството апелира доколку некој го види да ги контактира на  070 350 294.

Total
0
Shares
Поврзани објави
Повеќе

Издржи бато !

Еве од колку сме заедно и некој ќе ми каже без секирации се ќе помине, да ќе помине…