Скопјанка пријавила во полиција: Се обиде да ме силува сопругот на сестра ми

На 06.12.2019 во 04:26 часот во СВР Скопје, 28-годишна жена од Скопје пријавила дека во станот каде што живеат нејзината сестра и зет, додека нејзината сестра била отсутна, нејзиниот зет се обидел да изврши обљуба врз неа.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Total
0
Shares

USJE
Поврзани објави