ВИДЕО: 360 степени – детали од законот за Амнестија за 27ми април

Вечерва емисијата 360 степени објави детали од Законот за Амнестија за настаните од 27 април. Погледнете го видеото и деталите што содржи законот и који како би бил амнестиран.

Total
0
Shares
Поврзани објави