ВИДЕО промоција: Нови униформи на Единицата за специјални задачи

https://www.facebook.com/makedonskapolicija/videos/940127429531815/

Total
0
Shares
Поврзани објави
Повеќе

Фустанот на Мирка !

Цената на фамозната тоалета, фустанот на Мирка Федерер кој е од познат бренд, на попуст чини 680 евра,…