ВИДЕО: Татко во Бразил го дава детето на мајката пред да биде убиен

https://www.facebook.com/RUDARSEDAM/videos/1445353222235798/

Безбедносни камери во Бразил снимија застрашувачки момент кога татко го дава детето на мајката оти сватил дека ќе биде убиен. Тој мирно се врти кон сопругата и ги кажува последните зборови пред да ја даде ќерката и клекнува на земја.
Адвокатот Андре Рибеиро 46 годишен го паркирал автомобилот пред куќа и ја отвора вратата да излези семејството. Тогаш се појавува човек со вперен пиштол кон него. Убиецот е со бела блуза и капа и го вперува пиштолот. Таткото го дава детето и легнива на земја по што убиецот ладнокрво со пет куршуми го убива.
Адвокатот починал на самото место а сопругата и детето не се повредени. Убиецот е во бегство.

Total
0
Shares
Поврзани објави