Видео – Заев во Делчево за малку ќе настрадаше

Силниот ветер во Делчево кој дуваше додека премирот Заев даваше изјава ги однесе таблите зад него. Реагира луѓето околу него и обезбедувањето , а тој продолжи со говорот.

Total
0
Shares

USJE
Поврзани објави