Видео: Жена краде во бутик во Битола

Видеоо е снимено во бутик во Битола. Безбедносната камера снимила жена која го користи невниманието на продавачката која е зафатена со друга муштерика кој е всушност со неа и од рафт краде накит во чантата.

Total
0
Shares

USJE
Поврзани објави
Повеќе

Доктор Јота оставен од државата откако беше прегазен: Неподвижен бев пет месеци, во Љубљана проодев за два дена, сам платив 12.000 евра

Професорот на Медицински факултет и дигестивен хирург доктор Ѓорги Јота за „Слободен печат“ раскажува со какви проблеми се…