Запалени три возила во близина на Битпазар

Утрово на Битпазар на клучката, пријавено е дека се опожарени три возила.

Полицијата и форезничари се веќе на терен и се врши увид како настанал овој пожар.

Total
0
Shares
Поврзани објави