Од вчера го нема Александар, семејството бара помош!

Од вчера напладне му снемува траг на Александар Јошески од Прилеп, а семејството денеска на социјалните мрежи сподели фотографија и побара помош од јавноста.

Како што споделува неговата ќерка, тој бил последно виден кај автомеханичар „Цуцуло“, по што се упатил кон Селце.

На себе имал тегет тренерки со бели траки, зелена јакна и црни патики.

Ve molam za pomos dokolku nekoj go ima videno tatko mi Aleksandar Joseski

Od vcera popladne od 12h go nema, telefonot mu e iskkucen.

Posledno e viden kaj avtomehanicar ,, CUCULO” I SE UPATIL NA KAJ PATOT ZA SELCE

TEL BROJ ZA KONTAKT: 078-415- 362

Ve molam spodeluvajte!!!!!!!!

Total
0
Shares
Поврзани објави