Тренер по тенис пријавен дека допирал малолетнички

Две жени во полициската станица во Чаир приjавиле дека тренер по тенис ги допирал по телото нивните малолетни ќерки. Настанот сpоред пријaавата се случил во спортска сала во населбата Радишани.

МВР информира дека работи на расчистување на случајот.

Total
0
Shares
Поврзани објави
Повеќе

Шура уби зет во Тафталиџе

Откако КУРИР објави за инцидентот кој вечерва се случил во скопско Тафталиџе, информацијата ја потврдија и од МВР.…