Ги 3AПAЛИ социјалните мрежи: Пандев го кажа својот став за дресот

Новиот дрес на македонската фудбалска репрезентација со кој треба да настапиме на Европското првенство, крена многу прав во јавноста, капитенот Горан Пандев преку социјалните мрежи го кажа својот став.

Новиот дрес ги разочара и оние кои треба да го носат на теренот, македонските фудбалери. Горан Пандев преку стори на инстаграм го кажа својот став.

Total
0
Shares
Поврзани објави