(Обновено) Актерката Билјана Беличанец најдена обесена во бања?

Вечерва полицијата потврди дека актерката и поранешната градоначалничка на Кисела Вода е пронајдена мртва во стан во Скопје.

Според неофицијани извори од истрагата порталот сдк.мк неофицијално,дознава дека е најдена обесена во бања во стан во центарот на Скопје. Смртта ја пријавил член на семејството околу 22.40.

Има две деца од првиот брак, неодамна се омажи по втор пат.

Total
0
Shares
Поврзани објави