Убиство во Драчево , ја заклал баба си

Грозоморно убиство се случи попладнево во Скопје, во населбата Драчево.

Според неофицијални податоци на Пресс24, внук попладнево ја заклал својата баба во Драчево.

Засега не се знаат мотивите за убиството, ниту идентитетот на убиецот и жртвата.

Total
0
Shares
Поврзани објави