Видео: Големо апсење и специјалци на Бит Пазар

Во тек е акција и претрес во куќа на Бит Пазар во која специјалци упаднаа пред еден час. Од внатре се извадени децата а на вториот кат се врши претрес. Локалното население е насобрано но не сака да открие чија е куќата. Повеќе инфо од мвр.

Total
0
Shares
Поврзани објави
Повеќе

Поевтинуваат горивата

Со одлука на Регулаторната комисија за енергетика, од полноќ малопродажните цени на бензините ЕУРОСУПЕР БС-95 и ЕУРОСУПЕР БС-98…