(ВИДЕО) Гостиварец ќе прегазеше полицаец, кој трчаше по него бидејќи се обиде да избега

Гостиварец ќе прегазеше полицаец во обид да избега со возило. Настанот се случил вчера, кога во центарот на градот, сообраќајна полициска контрола го застанала 49 годишниот возач од гостиварското село Балиндол, за да го легитимира.

Видео: А1on

Total
0
Shares
Поврзани објави