ВИДЕО : Познат штипски адвокат краде во дуќан

До редакцијата на Прес центар ни стигнаа Видео снимки од безбедносни камери во Дуќан за чанти, паричници и слично во Штип каде еден познат адвокат и екс началник во полиција е ФАТЕН на снимките на ДЕЛО како си „позајмува“ паричници и тоа не еден туку повеќе.

извор; PRESSCENSTAR.MK

Total
0
Shares
Поврзани објави