ВИДЕО: “За шију за шију” , кумановка дава инструкции-пожарникари спасуваат маче

https://www.facebook.com/KumanovskiMuabeti/videos/865114270497433/

Total
0
Shares
Поврзани објави
Повеќе

Падна Дураку

https://www.facebook.com/Almakos1/videos/354247085329197/ Садула Дураку, министерот за екологија денеска на прошетка по повод прославата на Денот на албанската азбука се…