Пукал во девојка, па се самоубил

Момче утрово пукало во девојката во која билo вљубенo, по што се самоубило.

Кај гимназијата во Свети Николе околу 08 часот тој ја пречекал девојката која одела на работа во локалната слаткарница и пукал во неа.

Според првичните информации на Република.мк, девојката преживеала и е однесена во болница.

Total
1
Shares
Поврзани објави