Северина претепана од сестра и мајката во шок

Mајка им во шок: „Маријана дојде од нигде никаде, сама и` се фрли“.

Како бомба одекна веста во медиумите дека пејачката Северина Вучковиќ (50) вчера попладне била приведена од загрепската полиција.

Како што пишуваат медиумите, се се случило по конфликтот меѓу пејачката и нејзината сестра Маријана, кој се случил во домот на нивната мајка Ана.

Total
19
Shares
Поврзани објави