Човечки труп во Вардар кај Комплекс банки во Скопје

Труп на удавен човек лежи во водите на Вардар под мостот во близина на комплексот банки.

Екипи на Итна медицинска помош и на полицијата моментално се на местото. Првично се работи за жена на 70 годишна возраст која најверојатно паднала и се удавила.

фото текст Курир.мк

 

Total
0
Shares
Поврзани објави