ФОТО: Возила од СЈО излегуваат од гаражи на Влада!

Пред малку поранешниот студенстки лидер Самоил Малчевски објави фотографија од автомобили кои се сопственост на Специјалното јавно обвинителство. Тој на својот ФБ профил тврди дека возилата излегле од гаражите на Владата на Република Македонија.

Total
0
Shares
Поврзани објави