Коха во живо : Маж сака да скокне од зграда во Скопје

Драма во Скопје. Маж поради развод од сопругата се качил на кров од зграда кај споменикот Скендербег и се заканува дека ке скокне да се убие. Полиција брза помош пожарна се на терен.

Следете во живо на линкот кој Досие ко превзема од Коха

на вториот линк е пренос на канал77

https://www.facebook.com/gazetakoha/videos/222258209708596

https://www.facebook.com/watch/live/?v=1221185738323567&ref=notif&notif_id=1623141008248613&notif_t=live_video_explicit

Total
0
Shares
Поврзани објави