МВР: По пукањето на Партизанска нема крв ниту пријавен повреден

Околу 18.35 часот е пријавено дека на булевар „Партизански одреди“ е пукано од едно возило кон друго, велат од МВР за КУРИР.

Според првичните информации на МВР, до сега нема пријавено повредени, а нема ниту траги од крв.

Полициски службеници работат на расчистување на случајот.

 

фото : Курир.мк

Total
0
Shares
Поврзани објави