(Видео од разговрот Заев – Мицотакис) – Hello, I’m Zoran

Долг извештај на Атинската телевизија која објави дел од запознавањето и првите разговори на Премиерот Зоран Заев и шефот на грчката влада Мицотакис.

Total
0
Shares

USJE
Поврзани објави