ФОТО : Повторно судар на црната раскрсница во Козле

Претпладнево се судсрија две возила на раскрсницата во Козле на која скоро секоја недела има сообраќајки. Во сообраќајката нема повредени. Едното возило е со дипломатски таблици и е удрено од десната страна во вратите заради сто се активирале и воздушните перничиња. Во него удрило пежо со скопски регистраски таблички.
На оваа раскрсница поради непрегледност а голема врвулица на автомобили е црна раскрцница во населбата Козле.

Total
0
Shares
Поврзани објави